«Я — святий Миколай» 2019

1 листопада 2019 року Спілка жінок Херсонщини розпочинається найчарівніший соціальний проект року : «Я — святий Миколай!». І саме зараз  ми відкриваємо завісу:  де  і в якому інтернатному закладі   втілюватимемо новорічні  мрії дітей.
Тож, за 140 кілометрів від обласного центру, у Великоолександрівському районі, який  просто відрізаний від сполучення з Херсоном, через повне руйнування автошляхів, навчається 148 вихованців Калинівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату  Херсонської обласної ради. Серед них — діти з особливими потребами та діти-сироти, які вірять в доброго чарівника та чекають з нетерпінням, коли він до них завітає.
Ми  вирішили подарувати казку цим дітям, не тільки через логістичну віддаленість чи соціальну складову, а й тому, що саме цей інтернатний заклад Спілка жінок Херсонщини ще жодного разу не відвідувала, а отже — маємо прекрасну нагоду знайти нових маленьких друзів.
Приєднуйтесь до проекту! Ваша медійна, інформаційна,  творча підтримка будуть в нагоді цими днями!
Ми шукаємо партнерів й благодійників, меценатів та звичайних небайдужих херсонців,  усіх, кому відгукнеться цей проект.
Вже за тиждень команда Спілки вирушить до маленьких мрійників, щоб допомогти їм підготувати листи до Миколая Чудотворця.
Довідка
Соціальний проект «Я — святий Миколай» третій рік поспіль впроваджується Спілкою жінок Хероснщини спільно з усією громадою Херсонщини. Адже завдяки широкому доступу до електронної мережі дитячих мрій будь хто може обрати дитячу мрію та виконати її. За час роботи проекту вдалося здійснити 550 дитячих мрій.  Дарувальниками проекту ставали звичайні херсонці, крупні тергівельні мережі, благодійники і меценати, представники свідомого бізнесу регіону. З минулого року було започатковано практику локацій партнерів,  що мобілізувало херсонців в різних точках міста. Абсолютно всі мрії дітей-учасників здійснилися!